Coaching

Coaching jest to proces skierowany na lepsze poznanie siebie, własnych zasobów i wartości, aby efektywniej osiągać zamierzone cele. W coachingu nie poruszamy tematów związanych z przeszłością czy dzieciństwem, ale skupiamy się na „tu i teraz” oraz na przyszłości. Zadaniem coacha jest wspomaganie klienta w osiąganiu konkretnych celów za pomocą umiejętnie stawianych pytań i narzędzi psychologicznych. 

Dla kogo?

Coaching jako kierowanie karierą zawodową będzie szczególnie korzystny dla uczniów/studentów po ukończeniu przez nich pewnego etapu kształcenia artystycznego. Jest to okres newralgiczny, od którego w dużej mierze zależy, czy młody artysta obierze dalszą drogę rozwoju artystycznego, czy zrezygnuje z marzeń o wykonawstwie zawodowym. W tym trudnym momencie wsparcie psychologa będzie miało szczególne znaczenie dla młodego artysty. Coaching może być jednak przydatny na każdym etapie kariery zawodowej, pomagając lepiej określić cele i ukierunkować dalszy rozwój.

Jak długo?

Sesja coachingowa trwa 50 min. Ilość spotkań będzie zależeć od celów klienta, ale najprawdopodobniej będzie to kilka-kilkanaście sesji.

W jakiej formie?

Sesje coachingowe odbywają się stacjonarnie bądź online. Spotkania online odbywają się na platformach: ZOOM, Google Meet, Whatsapp, Skype, Messenger po wcześniejszym ustaleniu terminu i dokonaniu płatności.

UMÓW SIĘ