Trening umiejętności
psychospołecznych

Trening umiejętności psychospołecznych obejmuje naukę wielu umiejętności psychologicznych, np. trening mentalny, radzenie sobie ze stresem/tremą, rozwijanie kreatywności, zarządzanie sobą w czasie, techniki relaksacji i uważności, strategie motywowania się, komunikacji czy ćwiczenia na instrumencie. 

Trening może dotyczyć także bardziej specyficznych cech osobowościowych, np. rozwijanie poczucia własnej wartości, własnej skuteczności, elastyczności i odporności psychicznej czy współczucia dla siebie samego. W zależności od celów terapeutycznych ustalonych na konsultacji psychologicznej, dobiorę właściwe narzędzia pracy.
 

Dla kogo?

Dla każdego.
Trening umiejętności psychospołecznych może być stosowany w każdej grupie wiekowej i na każdym poziomie posiadanych umiejętności. Zastosowane metody i narzędzia pracy będą zależały od wieku klienta i jego doświadczeń.      

Jak długo?

Sesja treningu umiejętności psychospołecznych trwa 50 min. Całkowity czas treningu będzie zależał od celów terapeutycznych i aktualnego poziomu umiejętności klienta, ale najprawdopodobniej będzie to kilka-kilkanaście sesji.

W jakiej formie?

Sesje treningowe odbywają się stacjonarnie bądź online. Spotkania online odbywają się na platformach: ZOOM, Google Meet, Whatsapp, Skype, Messenger po wcześniejszym ustaleniu terminu i dokonaniu płatności.

UMÓW SIĘ